BrainPOP Featured Movie

Popüler Bilim Ve Genel Kültür Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.0 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma BrainPOP
Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, genel kültür bilgilerini kullanıcılarına eğlenceli bir şekilde sunan, oldukça faydalı bir Popüler Bilim ve Genel Kültür Uygulamasıdır.

Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, genel kültür bilgilerini kullanıcılarına eğlenceli bir şekilde sunan, oldukça faydalı bir Popüler Bilim ve Genel Kültür Uygulamasıdır.

Artık Genel Kültür hakkında ki sorularınız için internet başında saatlerinizi harcamayacaksınız. Aradığınız tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz uygulama, üstelik tüm bu bilgileri size eğlenceli bir şekilde sunuyor.

Zengin popüler bilim içeriği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran BrainPOP Featured Movie, size seçilmiş makale yazılarını mümkün olduğunca eğlenceli bir şekilde sunuyor. Ayrıca "Hatırlatıcı" desteğine de sahip olan uygulama, ilgilendiğiniz konular ile alakalı bir makale yayınlandığında bildirim ile sizi uyarıyor.

Bununla birlikte kullanıcılarına sunmuş olduğu "Abonelik" sistemi sayesinde kullanım alanınızı genişletebilir ve daha eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sizin ilgi alanlarınıza özel olarak hazırlanmış videolar ve bulmacalar eşliğinde bilgi testi gibi imkanlar sunan BrainPOP Featured Movie ile 750'den fazla örnek ile dolu dolu ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Genel Kültür ve popüler bilim adına merak ettiğiniz tüm sorularınıza yanıt bulmak için BrainPOP Featured Movie uygulamasını denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
BrainPOP Featured Movie indir